skip to Main Content
+48 606 628 628 info@zgred.pl

Mocne katalogi stron

Przedstawiam Państwu mocne katalogi stron. Katalogi są oparte w większości o rzadko używany na polskim rynku skrypt INDEXU. Katalogi wyróżniają się unikalną grafiką, bardzo przyjaznym podejściem do klienta.

Moje katalogi można podzielić na dwie grupy: ogólnotematyczne oraz tematyczne, a także na płatne i bezpłatne.

Katalogi ogólnotematyczne (płatne – możliwość reklamy oraz zakupu kodów hurtowo):

www.kukaj.pl
www.linksor.com
www.edwin.pl
www.szukaj24.pl
www.sidlink.com
www.multiportal.pl
www.byleco.info

Opłata uiszczana SMS-em lub przelewem jest pobierana za rozpatrzenie wpisu. Samo uiszczenie opłaty nie jest równoznaczne z tym, że Państwa wpis zostanie w 100% zaakceptowany. Dlatego też warto postarać się, aby wpis był sensowny i zgodny z regulaminem. Jeżeli nie są Państwo pewni, czy dana witryna może zostać przyjęta do katalogu, zawsze można skontaktować się ze mną i zapytać.

UWAGA: Do katalogów płatnych można zakupić np 100, 200 kodów jednorazowo. W sprawie zakupu proszę pisać na adres email lub skorzystać z formularza kontaktowego. Cena może spaść nawet do 20 groszy za jeden kod !!!

WAŻNE: Proszę aby w tytule wpisu znalazła się nazwa firmy plus fraza na jaką chcecie pozycjonować witrynę. Wpisywanie samej frazy nie jest dobrze postrzegane przez właściciela katalogów. Zastrzegam sobie możliwość zmian i edycji.

Katalogi ogólnotematyczne darmowe:

  • obecnie brak darmowych katalogów

Przestrzegam przed dodawaniem byle czego i byle jak. Jeżeli już na początku dodający do katalogu wpis zadba o jego poprawność, ja uniknę straty czasu przy moderacji, a przez dobry jakościowo wpis, jakość całego katalogu również będzie wysoka.

Katalogi tematyczne (bezpłatne):

  • obecnie brak darmowych katalogów

W razie jakichkolwiek problemów jestem dostępny na GG oraz pod adresem email.

Przejdź do sklepu i kup kody

 

 

Outnet.pl Paweł Gontarek
ul. Kordeckiego 56/58 m.3
04-355 Warszawa
NIP: 5361056970; REGON: 140955638

tel: +48 606 628 628
e-mail: info@zgred.pl
www: www.zgred.pl
blog: seo.zgred.pl

Back To Top