skip to Main Content
+48 606 628 628 info@zgred.pl
Mistrzostwa Polski Content Marketing

Mistrzostwa Content Marketingu – pierwsze w Polsce !

Magazyn „Marketing&Biznes” organizuje pierwsze w Polsce Mistrzostwa Content Marketingu.

Celem imprezy jest nie tylko wyłonienie najlepszego w Polsce autora treści, ale przede wszystkim szerzenie wiedzy i komunikacji marketingowej. Konkurs składa się z dwóch etapów: wybory internetowe i głosowanie jury.

Aby wyrównać szanse, uczestnicy mogą startować w Mistrzostwach w dwóch kategoriach: Freelancer oraz Firma.

logo-mistrzostwa-polski-content-marketing

Każdy z nich powalczy o prestiżowe nagrody, którymi są:

 • tytuł najlepszego autora, nagrody pieniężne (1500 zł dla Firmy oraz 2500 zł dla Freelancera) oraz pakiet reklam i szeroka promocja.

Imprezę uzupełnią efektywne warsztaty. Myśląc o dystrybucji contentu, postanowiliśmy dzielić się tym, co najlepsze i wartościowe. Zgłoszenia przyjmujemy do 30 września 2016 r., a wszystkie niezbędne informacje znajdują się na stronie: http://mistrzostwacontent.pl/.

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (2 głosów, średnia: 5,00 z 5)

Paweł Gontarek

Paweł Gontarek - Zgred - pasjonat SEO, staram się zrozumieć czym jest i jak działa SEM oraz UX.

Ten wpis ma 12 komentarzy
 1. O Jezuuuu.
  A kto wyłoni zwycięzcę. Panel ekspertów :)?
  Zazwyczaj najlepszy autor treści pojawia się w rankingach. Czy to sprzedaży czy choćby odwiedzin..

  1. zastanawiam się nad tym samym co Michał – jak wyłonić zwycięzcę ? tekst tekstowi nie równy. Czy są jakieś wytyczne pod SEO ? Miało by to sens kiedy każdy miał by napisać tekst na czystą domenę i sprawdzić który wyżej wypłynie bez linkowania – taki miałbym na to pomysł

 2. Z ciekawości spytam – jak jest wyłaniany zwycięzca? Na podstawie głośności oklasków na widowni? Myślę, że na takim poziomie ciężko porównywać content…

 3. Ciekawy pomysł, zastanawiam się jak Jury będzie wyłaniać tego zwycięzce. Bardzo fajna ekipa w jury, zero jakiś większych gwiazd internetowych.

 4. Nagroda powinna być za największy poziom konwersji. Jakość contentu jest zależna od wielu czynników. Moim zdaniem ocena jury będzie mało obiektywna.

 5. Zastanawiam się, czy takie mistrzostwa mają sens, czy będzie tak jak w przypadku organizowanych ileś lat temu Mistrzostw SEO – gdzie wyniki były totalnie niemiarodajne.

 6. Ciekawa inicjatywa, ale podobnie do przedmówców zastanawiam się jakie będą wyznaczniki „jakości” danego tekstu? Sposób podany przez Marka jest dobry, ale na to potrzebny jest czas.

 7. Jestem bardzo ciekawy, w jaki sposób będą przebiegać te Mistrzostwa. Oby tylko wyniki były wiarygodnym poświadczeniem umiejętności zwycięzcy. No ale, zobaczymy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back To Top
Przeczytaj poprzedni wpis:
4obszary_influ
Wystartowało Influ.pl – platforma na której kupisz reklamę od artykułu sponsorowanego, przez mailing po publikację zdjęć na Instagramie ulubionego aktora

W kontekście pozyskiwania linków – bo to pewnie głównie zainteresuje czytelników bloga – Influ oferuje wiele. Poza możliwością publikacji artykułów...

influencer-pl-whitepress
WhitePress Influencer – miejsce do zarabiania?

Firma WhitePress wypuściła właśnie nowy moduł dla Influencerów. Moduł będzie pośredniczył w kampaniach między reklamodawcami a influencerami. Według prognoz pierwsze...

Zamknij