skip to Main Content
+48 606 628 628 info@zgred.pl

Testy : Statystyka dla koła link-wheel cz.2

Przedstawiam raport z koła link-wheel z 45 wierzchołkami, 4 linki w każdym wierzchołku, w centrum 2 strony pozycjonowane. Niestety wykonanie bez rewelacji – nie spodziewam się żadnych efektów – nawet mizernych. Widać od razu, że wykonanie testu pierwszego jest o wiele rzetelniejsze, dokładniejsze i domeny przedstawiają sporą wartość. Ale pozostaje mieć nadzieję ;)

Statystyka PR:

– 1xPR6

– 1xPR5

– 4xPR3

– 3xPR2

– 3xPR1

– 22xPR0

– 11PR N/A

Akutalizacja:

ponieważ osoba wykonująca koło link wheel nie popisała się z doborem profili, test zostanie przeprowadzony jeszcze raz za kilkanaście dni. Chcę dać czas na zaindeksowanie profili oraz możliwy z tego bonus (albo go nie będzie).

Paweł Gontarek

Paweł Gontarek - Zgred - pasjonat SEO, staram się zrozumieć czym jest i jak działa SEM oraz UX.

Ten wpis ma 4 komentarzy
  1. Pawle.
    Wiem, że dużo nam dajesz upubliczniając własne testy na blogu. Ale jak możemy porównywać wyniki dwóch testów będących elementami tej samej układanki jak przygotowanie jednego całkiem olałeś? Zabrakło czasu? Trzeba było napisać i powiedzieć co potrzeba zrobić – chętnie bym pomógł i jednocześnie się czegoś nauczył :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back To Top
Przeczytaj poprzedni wpis:
Testy : Statystyka dla koła link-wheel cz.1

Przedstawiam raport dotyczący wykonania koła link-wheel złożonego z 50 wierzchołków linkujących do siebie wzajemnie oraz do strony pozycjonowanej. Linki to...

Testy : Link Wheel – koło … fortuny ?

Dziś na warsztat biorę linkowanie typu "link wheel". Jest to jeden z typów linkowania możliwy do uzyskania i zastosowania. Szczególnie...

Zamknij